Nowość w Polfendo - centralka Roller Smartgatecontrol

Pamiętacie, jak pisaliśmy o nowej centralce, która została zaprezentowana podczas Polskiej Wystawy Gospodarczej w Stalowej Woli? Dziś chcę Wam przybliżyć jej zalety. Sterowanie bramą z dowolnego miejsca na ziemi? TAK! Z nami masz taką możliwość!

Wyobraź sobie taką sytuację: żona na zakupach, dzieci w kinie, a Ty siedzisz sobie spokojnie na rybach, błoga sielanka... a tu nagle telefon: przyjechała teściowa z niezapowiedzianą wizytą. Żona nie odbiera, dzieci tym bardziej, a teściowa z pewnością nie będzie chciała czekać, aż pozbierasz swój sprzęt i przyjedziesz, by wpuścić ją w progi waszego domu. Wiedząc, że z garażu jest bezpośrednie przejście do domu wystarczy że uruchomisz swój smartfon, dzięki RollerGate brama uniesie się do góry, teściowa będzie mogła się rozgościć, a Ty w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku wrócisz do relaksacyjnej czynności łowienia. Mało tego! Dodatkowo zrobisz żonie niespodziankę wizytą jej mamy w waszym domu :)

A teraz trochę faktów, Roller Smartgatecontrol to unikatowe rozwiązanie, w którym połączyliśmy zalety centrali sterującej, odbiornika radiowego oraz sterownika Wi-Fi. Wszystko to zamknęliśmy w szczelnej obudowie i zaopatrzyliśmy w dotykowe przyciski sterujące. Smartgatecontrol to centralka przeznaczona do sterowania nie tylko napędami bram rolowanych czy rolet zewnętrznych, to także sterowanie markizami, żaluzjami etc. A do tego wystarczy tylko smartfon lub tablet oraz sieć Wi-Fi. Zintegrowany układ sensoryczny pozwala sprawdzić czy brama, roleta jest otwarta czy zamknięta, a także ustawić jej pozycję (np. uchylenie). Dzięki technologii komunikacyjnej μWiFi (microWiFi) sterowanie jest możliwe zarówno w bezpośrednim zasięgu, jak i z dowolnego miejsca na świecie. Przedni panel posiada dotykowe przyciski sterujące (góra-stop-dół). Centralka Roller Smartgatecontrol posiada również możliwość podłączenia zabezpieczeń w postaci listwy fotooptycznej oraz fotokomórek. Spójrz jak pięknie się prezentuje i już dziś zamów centralkę wraz z bramą, korzystając z konfiguratora online.

 

pozdrawiamy Rodzina Polfendo

A.M-BRAMY S.C.
NIP: 646 298 44 42
41-407 Imielin, ul. Imielińska 130
tel: +48508330007
tel: +48502370706
biuro@ambramy.pl
adam.stolorz@op.pl

Bramy garażowe rolowane
Bramy garażowe segmentowe
Bramy przemysłowe
Rolety
Inteligentny dom

Sprzedaż, montaż i serwis bram rolowanych i segmentowych, oferta inteligentnego
domu, rolety okienne. Szybka realizacja zamówień.
Konkurencyjne ceny